کنکور هنر

مدرسه کنکور بشارت

هنرستان غیرانتفاعی بشارت زیر نظر مستقیم آموزش و پرورش با نظم و انضباط خاص  منحصر به فرد که در آن طرح مدرسه کنکور اجرا می گردد.

زمان برای دانش آموزان کنکوری مهمترین مساله می باشد به دلیل جدا بودن مدرسه و آموزشگاه زمان زیادی صرف رفت و آمد می شود و خستگی زیادی برایشان به همراه خواهد داشت  نکته ی دیگر عدم هماهنگی بین دروس مدرسه و آموزشگاه که این عدم هماهنگی ، داوطلب کنکوری را دچار مشکل زیادی می کند.

هنرستان غیرانتفاعی بشارت به دلیل منطبق نمودن مدرسه و آموزشگاه و داشتن یک برنامه منظم این مشکل داوطلبان را برطرف نموده و از رفت و آمد زیاد آنها جلوگیری کرده  و از این اوقات برای درس خواندن بیشتر آنها استفاده کرده است.

به دلیل منطبق بودن دروس و کلاس های کنکور برنامه ی مشاوره ای آموزشگاه کاملا هم راستا بوده و اگر داوطلب هدف داشته باشد وفقیت او در عرسه ی کنکور تضمین شده است.

نرستان بشارت دارای محیطی جدی است و مشاور و پشتیبانان آن با جدیت پیگیر برنامه و نیازهای اصلی داوطلبان برای نیل به مقصودشان می باشد.

در رشته ی هنر برخلاف دیگر رشته ها تعداد استادان خوب کم است و این که  این استادان همه در یک آموزشگاه جمع شده باشند بسیار نادر است.آموزشگاه بشارت گلچینی از بهترین اساتید برتر کنکور هنر را برای آموزش بهتر شما و موفقیتتان به دور هم جمع نموده است.

دروس تخصصی کنکور هنر

درک عمومی هنر

ترسیم فنی

خلاقیت تصویری و تجسمی

خلاقیت نمایشی

خلاقیت موسیقی

خواص مواد

دروس عمومی کنکور هنر

زبان و ادبیات فارسی

عربی

فرهنگ و معارف اسلامی

زبان انگلیسی

رشته های کاردانی

رشته های کارشناسی

تماس با ما

آدرس: پایین‌تر از میدان ولیعصر،کوچه فرهنگ حسینی، پلاک ۱۴

تلفن تماس: ۵ – ۰۲۱۸۸۲۰۷۰۰۴

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت متعلق به هنرستان بشارت می‌باشد

طراحی شده توسط تیم راپید